Ogłoszenia 19 lipca 2020 r.

Opublikowane przez ks. Waldemar Farion w dniu

1. W tym tygodniu patronują nam: w środę – św. Maria Magdalena; w czwartek – św. Brygida; w piątek – św. Kinga; w sobotę – św. Jakub, Apostoł i św. Krzysztof.
  2. W poniedziałek z okazji imienin Waszym modlitwom polecamy pana kościelnego Czesława, a w sobotę biskupa ordynariusza Krzysztofa oraz kapelana szpitala ks. Krzysztofa.
  3. W czwartek, 23 dzień miesiąca, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych błogosławimy kierowców i ich pojazdy.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: dla dorosłych – Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci – Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra.
  6. Dziękujemy za bezimienne ofiary na potrzeby Parafii: dwa razy 200 zł.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Wanda Pokojnikow. Polecając ją miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…