Ogłoszenia 28 czerwca 2020 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. W poniedziałek przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Swoimi modlitwami obejmijmy Piotra naszych czasów. Msze Święte o godz. 6.30, 7.00 i 18.30. Odpust w Sanktuarium.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30, a w piątek po dodatkowej Mszy Św. o godz. 16.00. W sobotę po Mszy Św. wieczornej adoracja i od godz. 20.00 nabożeństwo do Matki Bożej. W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Osoby, które zamówiły intencje mszalne na 22 lipca bardzo prosimy o kontakt w zakrystii.
  4. Informacja o pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na tablicy ogłoszeń.
  5. Serdecznie dziękujemy Paniom Henryce i Dorocie za bezinteresowną troskę i sprzątanie kościoła.
  6. „Bóg zapłać” również za bezimienne ofiary na potrzeby Parafii: 100 i 50 zł.
  7. U progu czasu wakacyjnego życzymy dobrego odpoczynku i przypominamy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Marianna Pituch i Maciej Łochowski, których pogrzeby będą w poniedziałek i wtorek. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia