Ogłoszenia 21 czerwca 2020 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu za wszelkie zniewagi i braki w wierze. Dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach.
  2. We wtorek obchodzimy Dzień Ojca. Do szczególnej modlitwy za ojców zapraszamy podczas wieczornego nabożeństwa.
  3. We wtorek, 23 dzień miesiąca, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele.
  4. W środę przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msze Święte o godz. 6.30, 8.00, 16.00 i 18.30. Przeniesione intencje można sprawdzić w zakrystii lub na stronie internetowej. Odpust w Sanktuarium.
  5. W środę imieniny ks. Jana Mazura i ks. Jana Łagóda. Składając im najlepsze życzenia polecamy Waszym modlitwom i zapraszamy na Mszę Św. o godz. 6.30.
  6. Zapraszamy ministrantów, dzieci i młodzież działającą przy Parafii, a także innych chętnych na rajd rowerowy do Momot, który odbędzie się w przyszłą sobotę o godz. 9.00. Mile widziani będą rodzice dzieci i młodzieży. Zapisy do czwartku u ks. Łukasza Kołodzieja.
  7. Przypominamy o konieczności stosownego stroju (nie są takim krótkie spodenki i koszulki na ramiączkach), postawy oraz opieki nad małymi dziećmi w miejscach sakralnych.
  8. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do 17.30.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: dla dorosłych – Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci – Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra.
  10. Dziękujemy za bezimienne ofiary na potrzeby Parafii: 500, 200 i 150 zł.
Kategorie: Ogłoszenia