Figura świętej Jadwigi Królowej Polski
Parafia w Janowie Lubelskim
Msze święte w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim

Dni powszednie
6.30, 7.00, 18.30

Msza św. z liturgią niedzielną:
sobota 18.30

Niedziele i święta
7.00, 8.00, 10.00, 12.00,
16.00, 18.30

Start Archiwum
LoginOgłoszenia duszpasterskie 22.10.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Jacek Beksiński   
Piątek, 20 Październik 2017 08:07

XXIX  NIEDZIELA    ZWYKŁA  22. 10.  2017

Dzisiaj  rozpoczynamy   Tydzień  Misyjny.  Ofiary  zbierane  na tracę  są  przeznaczone  na misje.

Dziękujemy za  sprzątanie  kościoła  i  ofiarę  na  kwiaty parafianom z  ul. Wiejskiej  nr  26.  W  tym  tygodniu nadal ich  prosimy o  opiekę  nad   świątynią.

W poniedziałek  jak  zawsze  w  23  dzień   miesiąca  jest  adoracja  w  kaplicy  św.  Barbary  od  godz.  7.30  do  18.00.

W  środę  -  wspomnienie  św. Jana Pawła  II

W sobotę  - Święto  świętych  Apostołów  Szymona  i Judy Tadeusza

Dzień  imienin ks. kapelana  - ks. Tadeusza.

Serdecznie zapraszamy na Parafialny Dzień Integracji Ojców ze swoimi  dziećmi. Impreza ma na celu na  sportowo  wspólnie  spędzić  wolny  czas. Zapraszamy  szczególnie ojców  i  ich  dzieci.  W programie m.in. gry zespołowe i indywidualne, jazda samochodami terenowymi, paintball, park linowy i inne. Spotkanie organizowane jest wspólnie z formą  Makadan Turystyka i Rekreacja. Całkowity koszt to  złożenie dobrowolnej  ofiary.  Spotkanie odbędzie się w sobotę  -  28.X. o godz. 9.00 w  Zoom Natury.  Konieczne  zgłoszenia i zapisy  przyjmujemy  do  środy – 25.X. w zakrystii. Szczegółowych informacji  udziela  ks. Jacek.

W dniach 25, 26, 27  października (środa, czwartek, piątek) w parafii św. Jana Chrzciciela będzie  wydawana  żywność z Banku Żywności.  Szczegółowe  informacje podajemy na tablicach ogłoszeń w  kościele.

Zbliżamy  się  do  Dnia  Wszystkich  Świętych  i  Wspomnienia  Wszystkich  Zmarłych.  Kartki  z  wypominkami  można  składać  już  w Zakrystii. Prosimy, aby zaznaczać  ulicę, aby w  wyznaczonych  dniach  listopada  modlić się za  wymienionych  zmarłych.

Zachęcamy  do  nabywania  prasy religijnej.  Dla  dzieci  są  kolejne  numery czasopism Promyczek  Dobra,  Mały  Gość  Niedzielny. Biblioteka jest czynna w każdą niedziele od godz.  11.00 do  13.00.

Dziękujemy  za   dwie  bezimienne  ofiary po  100.- zł.  na  potrzeby  parafii.

 

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Jadwigi Królowej

ul. Jana Pawła II 25, 23-300 Janów Lubelski
tel. +48158721716, e-mail: jadwiga.janow@gmail.com

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości